AMBI's FLOORNET INDUSTRIAL

SKU: ZPFLOORINDUVA
  • GTIN: 7446040329344
from
CHF 7,80
excl. 21% VAT , plus shipping costs
From Unit price / Liter
1000 » CHF 1,15*
  • 62 Liter In stock
  • 62 Liter In stock
Variations

AMBIs FLOORNET INDUSTRIAL - 1L Bottle
  • 5 Bottle(s) In stock
  • Shipping time BNL: 1 - 2 Workdays  Abroad
Bottle(s):
×
CHF 7,80 *
CHF 7,80 per 1 Liter
AMBIs FLOORNET INDUSTRIAL - 5L jerrycan
  • 47 Cans In stock
  • Shipping time BNL: 1 - 2 Workdays  Abroad
Cans:
×
CHF 19,51 *
CHF 3,90 per 1 Liter
AMBIs FLOORNET INDUSTRIAL - 20L jerrycan
  • Item out of stock
    Delivery time: In stock at supplier
×
CHF 43,70 *
CHF 2,19 per 1 Liter
AMBIs FLOORNET INDUSTRIAL - 25L jerrycan
  • 9 Cans In stock
  • Shipping time BNL: 1 - 2 Workdays  Abroad
Cans:
×
CHF 54,63 *
CHF 2,19 per 1 Liter
AMBIs FLOORNET INDUSTRIAL - 200L Drum
  • 1 Drum(s) In stock
  • Shipping time BNL: 2 - 3 Workdays  Abroad
Drum(s):
×
CHF 312,22 *
CHF 1,56 per 1 Liter
AMBIs FLOORNET INDUSTRIAL - 1000L IBC
  • Available
    Delivery time: In stock at supplier
  • Shipping time BNL: 7 - 9 Workdays  Abroad
IBC:
×
CHF 1186,47 *
CHF 1,19 per 1 Liter