AMBI's WHEELSHINE ALKA 1000

Artikelnummer: ZPWHEEALK100VA
  • EAN: 7446040338360
vanaf
CHF 21,07
excl. 21% BTW , Plus Verzending
vanaf Stukprijs / Liter
1000 » CHF 1,56*
  • 4 Liter Op voorraad
  • 4 Liter Op voorraad
Varianten

AMBIs WHEELSHINE ALKA 1000 - 5L jerrycan
  • 4 Bidon(s) Op voorraad
  • Levertijd: 1 - 2 Werkdagen  buitenland
Bidon(s):
×
CHF 21,07 *
CHF 4,21 per 1 Liter
AMBIs WHEELSHINE ALKA 1000 - 20L jerrycan
  • Product uitverkocht
    Verwachte levertijd: Op voorraad bij fabrikant
×
CHF 46,05 *
CHF 2,30 per 1 Liter
AMBIs WHEELSHINE ALKA 1000 - 200L Drum
  • Beschikbaar
    Verwachte levertijd: Op voorraad bij fabrikant
  • Levertijd: 7 - 8 Werkdagen  buitenland
Vat(en):
×
CHF 454,29 *
CHF 2,27 per 1 Liter
AMBIs WHEELSHINE ALKA 1000 - 1000L IBC
  • Beschikbaar
    Verwachte levertijd: Op voorraad bij fabrikant
  • Levertijd: 7 - 9 Werkdagen  buitenland
IBC:
×
CHF 1564,27 *
CHF 1,56 per 1 Liter